Корзина
18 отзывов
+38 (099) 363-48-88
+380500133206
+380500133206
+380965540671
ООО "Синтез Агро"

Фарба для дерев - Засіб для захисту від зайців та гризунів

Фарба для дерев - Засіб для захисту від зайців та гризунів

14.09.18

Головне завдання в сфері садівництва - виростити здорові і плодоносні дерева, існує чимало факторів, які згубно впливають на зростання дерева. Один з них - зайці і гризуни, які в зимовий час харчуються корою і пагонами садових дерев, в слідстві чого дерево починає засихати і гине.

Також ще однією важливою причиною є - сонячні опіки, в період лютого - березня місяця, коли денні перепади температур досягають 15-20 ° С, теплі сонячні промені нагрівають кору дерева, кора відтає, клітини набухають, а вже в вечірній час йдуть заморозки і клітини дерева розриваються, утворюючи при цьому тріщини, спочатку вони заражають тканини на поверхні, а потім рани проникають і в стовбур дерева. Кора тріскається ще більше, відмирає і відпадає, даючи при цьому можливість багатьом шкідників безперешкодно вражати штамб дерева.

Найбільш ефективним способом вирішення даних проблем є - фарба для плодових дерев "Білий Стовбур". Для уникнення вищеперелічених проблем слід наносити фарбу на штамб дерева, в осінній період, починаючи з середини жовтня місяця, поки температура повітря перевищує 0 ° С.

Компоненти фарби нанесені на дерево відлякують зайців і гризунів, тим самим дозволяючи уникнути проблем з поїданням кори дерева. Крім того до складу фарби входять хімічні добавки, які підвищують зимостійкість дерева, завдяки чому дерево пофарбоване фарбою легко переносить перепади температур і ефективно захищає від сонячних опіків.

Завдяки протимікробну і протигрибкову добавкам - фарба дезінфікує кору і гілки дерева, що ефективно захищає від зараження грибковими хворобами, чорним раком і знищує шкідників, а найголовніше, що фарба не завдає жодної шкоди дереву.

Отже, які переваги ми отримуємо при використанні фарби як захисту дерев:

- Чи гарантують захист не тільки від комах, але і від гризунів і зайців.

- Надійно оберігають стовбур дерева від можливих сонячних опіків.

- Стійкість до перепадів температур

- Фарбу можна використовуватися на місцях спилов або зламів гілок як засіб для замазування ран.

- Після обробки можна забути про такі хвороби, як чорний рак, грибкові хвороби і багато інших.